Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Poznaj

Nasz zespół

Joanna Bielska - Gawron lekarz dentysta
Joanna Bielska-Gawron

Lekarz dentysta
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem twórcą i właścicielem JB Clinic Stomatologia i Medycyna Estetyczna.
W roku 2010 ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medyczny na wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Szczecinie.
W roku 2014 ukończyłam studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Głównej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
W roku 2017 ukończyłam studia podyplomowe Curriculum Protetyka DenCo – Stomatologiczna Europejska Akademia Umiejętności Praktycznych
Jestem estetą i piękno jest moją pasją. W JB Clinic mogę połączyć dwie medyczne dziedziny stomatologię oraz medycynę estetyczną.
Moją specjalizacją w zakresie stomatologii jest endodoncja mikroskopowa oraz protetyka.
Obecnie pracuję nad nową autorską metodą zahamowania rozwoju chorób przyzębia.
Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W JB Clinic wykonuję pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w kraju i za granicą co za tym idzie poszerzam ofertę dla naszych Pacjentów. Gwarantuję naturalny efekt, pełen komfort i bezpieczeństwo.

Oleksandra Kholevinska lekarz dentysta
Oleksandra Kholevinska

Lekarz dentysta

W 2010 roku ukończyłam studia na Tarnopolskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym im. I. Horbaczewskiego na wydziale Dentystycznym w Ukrainie.
W latach 2010-2015 pracowałam w rodzinnej praktyce, gdzie pod okiem swojego taty stomatologa doskonaliłam swoje umiejętności.
W roku 2015 przeprowadziłam się wraz z mężem i córką do Polski, gdzie zamieszkałam w Zielonej Górze.
Od roku pracuję jako higienistka i asystentka stomatologiczna. Dzięki swojemu doświadczeniu jako lekarz dentysta mogę samodzielnie i perfekcyjnie wykonywać zabiegi higienizacji.
Obecnie jestem w trakcie nostryfikacji dyplomu na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W niedalekiej przyszłości podejmę pracę jako lekarz dentysta.

Avatar
Anna Niedziela

Lekarz dentysta

W 2015 roku ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyłam z jednej z renomowanych klinik we Wrocławiu.

Jestem uśmiechniętym lekarzem, lubiącą rozwiązywać problemy stomatologiczne i estetyczne tworząc piękne i zdrowe uśmiechy.

Stale podnoszę swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach. Wykorzystuję najnowsze koncepcje leczenia tak, aby móc objąć swoich pacjentów jak najlepszą opieką. Jestem lekarzem, który patrzy na potrzeby pacjentów całościowo oraz staram się zawsze w prosty sposób przedstawić aspekty i możliwości leczenia swoim pacjentom pełną informację o podjętych działaniach, aby całkowicie wyeliminować lęk podczas zabiegu.

W swojej pracy zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, stomatologią dziecięcą, protetyką i chirurgią.

W wolnym czasie lubię czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Iga Zuzanna Bielska kosmetolog
Iga Zuzanna Bielska

mgr kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.
Zawód kosmetologa jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący , ponieważ nic tak nie cieszy jak zadowolenie Klienta z zabiegu. Pracując w JB Clinic, mam możliwość zajmować się różnymi schorzeniami i defektami urody. Praca z dr Joanna Bielską-Gawron jest niezwykle cennym doświadczeniem w mojej pracy zawodowej, ze względu na szeroki przekrój pacjentów: od tych którzy chcą o siebie zadbać, opóźnić procesy starzenia, poprzez tych którzy zmagają się z dermatozami, lub innymi chorobami.
Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach, konferencjach, targach z branży kosmetycznej i SPA oraz poprzez lekturę podręczników z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dodatkowo śledzę czasopisma tematyczne, dzęki którym mam okazję do zapoznawania się z nowościami w kosmetykach, rodzajach sprzętu i usług z nimi związanymi. Na bieżąco monitoruję europejskie oraz światowe rynki, aby móc zaoferować Państwu jak najbardziej efektywne i sprawdzone zabiegi.

Avatar
Aneta Płuciennik

higienistka

W 2009 roku ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Zielonej Górze o kierunku higienistka stomatologiczna. Z wykształcenia jestem również kosmetologiem, jednak wybrałam pracę w gabinecie stomatologicznym ponieważ medycyna jest moją pasją.

Posiadam 10 letnie doświadczenie zawodowe oprócz czynnego asystowania lekarzowi w pracy na cztery ręce, wykonuję zabiegi profilaktyczne takie jak: wybielanie zębów czy profesjonalna higienizacja w skład której wchodzi skaling, piaskowanie, fluoryzacja oraz instruktarz higieny jamy ustnej.

Zabiegi wykonuję dokładnie a zarazem delikatnie z zachowaniem wysokich standardów usług. Zależy mi na podniesieniu rangi oraz prestiżu zawodu higienistki w Polsce, dlatego promuję go wśród pacjentów.

Moim celem jest dojście do kolejnych etapów kariery na takie stanowisko jak koordynator zespołu higienistek lub manager kliniki stomatologicznej.

Bartosz Gawron - manager gabinetu
Bartosz Gawron

manager

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od początku swojej ścieżki zawodowej mam do czynienia z zarządzaniem marketingowym bądź finansowym w firmach. Na co dzień prowadzę osobny biznes lecz w JB Clinic jestem odpowiedzialny za kwestie finansowe, administracyjne oraz marketingowe. Prywatnie jestem osobą lubiącą podróże, książki i sporty ekstramalne.

Monika Ochla

linergistka

Jestem certyfikowanym trenerem Maderm Academy. Właścicielką Studia Makijażu Permanentnego Ochla w Pniewach od 2010 roku. Mówcą oraz uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i mistrzostw z dziedziny makijażu permanentnego.
Prowadzę intensywne szkolenia dla osób początkujących jak i zaawansowanych w Polsce
i na świecie pod marką Maderm.
Zapraszam wszystkie Panie do JB Clinic gdzie osobiście wykonuję makijaż permanentny brwi ust i powiek.
Jestem oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości pigmentów i urządzeń do
makijażu permanentnego maderm.
Zawód linergisty nie jest tylko moją pracą, jest moją pasją i częścią życia.
Avatar
Agata Wilman

asystentka

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego o kierunku Pomoc Społeczna i Socjoterapia oraz Medycznego studium im. Marii Curie-Skłodowskiej o profilu asystentka stomatologiczna.

Czynnie asystuję przy zabiegach endodontycznych, protetycznych i chirurgicznych. Celem jakim stawiam sobie w pracy jest zadowolenie pacjenta z płynnej pracy z lekarzem. Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje.

Dzięki pracy w JB Clinic mam duże możliwości, aby rozwijać się jako asystentka stomatologiczna wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz wiedzę profesjonalnych lekarzy.